Planowane zakończenie budowy Mickiewicza 2-4
23.05.2025Na koniec czerwca planujemy oddać do użytkowania mieszkania w remontowanej kamienicy przy ul. Mickiewicza 2-4 w Oświęcimiu.
Większość z 21 mieszkań została już wykończona, a do zakończenia realizacji pozostało pomalowanie klatek schodowych oraz zabudowa szachtów instalacyjnych. Poniżej prezentujemy zdjęcia z aktualnego stanu zaawansowania prac.



















Oświęcimskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
| tel 33 486 95 72 tel. 33 445 42 75 tel. 33 844 40 64 tel. 33 841 17 18 |
|
| Adres e-mail: biuro@ Po znaku @ należy dopisać otbs.eu |
| Godziny otwarcia: | |
| Poniedziałek | 7.oo – 15.oo |
| Wtorek | 7.oo – 16.oo |
| Środa | 7.oo – 15.oo |
| Czwartek | 7.oo – 15.oo |
| Piątek | 7.oo – 14.oo |
-
Przedmiotowy budynek będzie posiadał mieszkania o powierzchniach od 38 m2 do 90 m2. Oferowane mieszkania będą wynajmowane na zasadzie odroczonej własności, co oznacza, że po upływie minimum 5 lat od zasiedlenia będzie istniała możliwość wykupu od Spółki mieszkania i tym samym będzie można stać się jego Właścicielem.